Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://m2jelec.pl

M2.Jelec - remonty, wykończenia wnętrz w Krakowie

https://m2jelec.pl

Firma M2.Jelec zajmuje się wykończeniem wnętrz i realizowaniem remontów. Jej klientami są zarówno osoby prywatne jak i deweloperzy, a także firmy. Przedsiębiorstwo ma na koncie również liczne współprace z architektami wnętrz i inwestorami. Remont punktu usługowego, mieszkania czy biura to usługi, które można zlecić firmie M2.Jelec.

Zakres usług
M2.Jelec ma w swojej ofercie prace takie jak budowanie ścian działowych, montaż podwieszanych sufitów, malowanie i tapetowanie, układanie podłóg (drewno, panele, płytki), montowanie elementów elektrycznych (gniazdka, dzwonki, lampy, włączniki). W zakres usług firmy wchodzi także podłączanie sprzętu RTV i AGD oraz inne czynności, które towarzyszą remontom. Jeśli są jeszcze inne prace do wykonania zawsze warto zapytać, czy firma ma możliwość ich realizacji.

Ustalanie szczegółów zlecenia
Zanim zlecenie zostanie przyjęte, przedstawiciel firmy przeprowadza rozmowę z klientem. Ma ona na celu ustalenie zakresu prac, szczegółów, oczekiwań klienta, a także kosztów. Zleceniodawca informowany jest na bieżąco o przebiegu prac, może być spokojny i nie musi być stale obecny na miejscu. Firma M2.Jelec dokłada wszelkich starań, aby całość remontu przebiegała sprawnie i by efekt prac był zgodny z wcześniejszymi ustaleniami.

Pracownicy firmy
Firma M2.Jelec zatrudnia tylko doświadczone w branży osoby, które znają się na remontach. Duża ilość różnorakich realizacji pozwoliła im nabyć nowe umiejętności i świetnie radzić sobie z pracami na dużych i małych metrażach. Pracownicy są sumienni i dokładni a zakończenie prac ma miejsce zawsze w ustalonym terminie. Świadczy to o solidności firmy i jej szacunku do czasu klienta.

Kontakt z firmą
Z firmą M2.Jelec można skontaktować się telefonicznie, mailowo. Można również odwiedzić jej siedzibę przy ulicy Smolki 8. Oprócz tego warto zajrzeć na jej stronę internetową, gdzie znajdują się zdjęcia przykładowych realizacji.

Kategorie

Firmy i usługi Remonty
Budownictwo i przemysł Usługi remontowe
Według lokalizacji Małopolskie Kraków
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Remonty Remont mieszkania Remonty kraków Instalacje elektryczne Wykańczanie mieszkań Malowanie mieszkań Tapetowanie Układanie płytek

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęKontakt z właścicielemStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 10922/10368
  • Status strony: aktywna od 20/03/2021 13:08
  • Typ strony: standard, kliknij tutaj aby wyróżnić
  • Data dodania: 19/03/2021 13:12
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 188
http://www.radosnydomseniora.plhttp://www.animarsklep.plhttp://depilacja.torun.plhttp://baleks.plhttp://www.raf-pol.euhttp://www.stamary.plhttps://www.kampanieseo.plhttp://kalendarze.veus.plhttp://ranger.com.pl