Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://www.kampanieseo.pl

Kampanie SEO

https://www.kampanieseo.pl

Agencja interaktywna Kampanie SEO jest firmą działającą w sektorze B2B. Celem i misją firmy jest pomoc w rozwoju i pozyskiwaniu klientów dla partnerów biznesowych. Cel ten jest realizowany poprzez zapewnienie usług z zakresu marketingu internetowego, głównie SEM. W zakres usług Kampanie SEO wchodzi:
- pozycjonowanie stron www w Google - 10 lat doświadczenia, mnóstwo testów oraz nieustanna chęć doskonalenia własnych umiejętności sprawiają, że pozycjonowanie stron realizowane przez Kampanie SEO charakteryzuje się dużą skutecznością przy zachowaniu rozsądnej oferty cenowej. Biorąc pod uwagę warunki współpracy oraz dedykowane i niestandardowe rozwiązania można powiedzieć, że Kampanie SEO spełnia oczekiwania klientów z zakresu SEO.

- pozycjonowanie stron w mapach - wyniki wyszukiwania, szczeólnie w skali lokalnej mocno ewoluują. Przez ostantie lata obserwowaliśmy minimum kilka bardzo inwazyjnych zmian dotyczących pozycjonowania firm lokalnych. Od kilku lat mapy posiadają tylko 3 wyniki organiczne co znacznie zwiększyło ich atrakcyjność dla firm działających szczególnie na rynkach lokalnych. Dobrym przykładem jest Kraków. Ze względu na lokalizację firmy Kampanie SEO jest to naturalny rynek działania. Niemal każde wyszkiwanie zawierające nazwę usługi lub produktu ze słowem Kraków powoduje wyświetlenie wyników organicznych obok mapki oraz pod mapkami. Co więcej, nawet niektóre zapytania ogólne niezawierające słowa "Kraków" generują wyświetlanie się mapek.

Obsługując firmy lokalne, niezależnie czy jest to firma z Krakowa czy innego miasta, agencja reklamowa Kampanie SEO dba zarówno o wysokie pozycje obok jak i pod mapkami Google.

Warto przy tej okazji wspomnieć o ofercie dedykowanej dla klientów krakowskich. Oferta obejmuje spore rabaty i promocje na tzw. pozycjonowanie lokalne. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie firmowej. Przy wyborze pakietu można próbować negocjować ceny. Warto znać podstawowe różnice i poświęcić trochę czasu na analizę pojęć i zakresu działań zawartych w poszczególnych pakietach SEO.

Kategorie

Internet i komputery Pozycjonowanie stron
Biznes i ekonomia Ebiznes
Reklama i media Reklama w internecie
Reklama i media Agencje reklamowe
Reklama i media Usługi
Według lokalizacji Małopolskie Kraków
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Pozycjonowanie kraków Adwords kraków

Wyróżnione strony

Oferta dedykowana dla klientów z Krakowa

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 10214/10127
  • Status strony: aktywna od 27/07/2016 07:45
  • Typ strony: wyróżniona od 26/07/2016 14:13
  • Data dodania: 26/07/2016 14:07
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 2, odsłon: 1979
http://robex-pomocdrogowa.plhttp://www.hotel-gosciniec.plhttp://www.twoje-meble.plhttps://alejade.pl/wypozyczalnia-authttp://www.suda.com.plhttp://drzwiwarszawa.plhttp://www.parkwodny.plhttp://www.milerpije.plhttp://www.aktywbud.pl