Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe znany księgowy

https://znany-ksiegowy.pl

Nasz normalny dzień obejmuje: opracowanie czy wdrożenie zakładowego planu kont oraz instrukcji obiegu dokumentów ewidencjonowanie dokumentacji księgowej w księgach rachunkowych. Zajmujemy się przygotowywaniem biznes planów celem otrzymania kredytów bankowych, żeby otrzymać zezwolenie na działalność w specjalnych strefach ekonomicznych. Podstawą naszej oferty jest prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów; rejestrów zakupu i sprzedaży VAT; ksiąg handlowych (pełna księgowość); ewidencji przychodów (ryczałt). Oprócz tego dla przedsiębiorców realizujemy obsługę spraw pracowniczych, a w tym sporządzanie list płac; prowadzenia kart przychodów pracowników; sporządzanie wszelkich deklaracji podatkowych. Prowadzenie dokumentacji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych a w tym sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji i raportów rozliczeniowych; sporządzanie i przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej; przesyłanie dokumentów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych drogą przekazu elektronicznego. Rozliczamy również wszystkie składki pobierane przez ZUS. Rozliczenia z ZUS-em przebiegają za pomocą Internetu przy użyciu nowoczesnych programów. Serdecznie zapraszamy cię do współpracy z naszą firmą.
Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy zostało powołane do życia w 2000 r. na fundamencie wiedzy i długoletniego doświadczenia głównego księgowego, biegłego rewidenta jak również biegłego sądowego.
Do pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, usilnie pracując dla branży IT. Znamy swoistość tej działalności, wiemy jak prowadzić biznes zdalnie. Każdego klienta traktujemy odrębnie, przez co nasze usługi są oceniane jako jedne z najlepszych na rynku. Działamy w największych polskich miejscowościach. Listę naszych lokalizacji wyszukasz na naszej stronie internetowej. Warto podkreślić, iż naszymi odbiorcami są mniejsze czy większe firmy, działające w rozmaitych branżach, na różnym etapie rozwoju: od startujących przedsiębiorców po spółki podlegające badaniu przez audytora. Biuro podatkowe Znany Księgowy proponuje państwu profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe. Wspieramy w relacjach z wszystkimi instytucjami państwowymi. Nieustannie masz pełny dostęp do naszej wiedzy oraz doświadczenia. Ciągle doskonalimy naszą ofertę, podnosząc równocześnie jakość świadczonych przez nas usług. Zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług na stronie www. biura księgowego Znany księgowy.

Kategorie

Biznes i ekonomia Biznes
Biznes i ekonomia Odszkodowania
Według lokalizacji Śląskie Żywiec
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Księgowy Księgowa Dobry księgowy Biura rachunkowe Księgowość

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 10912/10398
  • Status strony: aktywna od 05/02/2021 12:25
  • Typ strony: wyróżniona od 04/02/2021 07:47
  • Data dodania: 01/02/2021 15:18
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 3, odsłon: 490
http://codemy.plhttp://www.iuscogens.pl/adwokat-marcin-synakhttps://autoserwishallera.plhttps://www.konstruktor.info.plhttp://drzwiwarszawa.plhttps://consorte-bhp.plhttp://dunns.plhttp://www.notariusze.grajner.plhttp://www.kawerna.pl