https://computersoft.net.pl

COMPUTERSOFT strony internetowe Wrocław

https://computersoft.net.pl

Systemem typu open source napisanym w języku PHP jest MODX Revolution, dawniej znany jako MODX. System ten pozwala na budowę skomplikowanych wielojęzycznych witryn korporacyjnych, osobistych blogów i aplikacji mobilnych. Mocne strony MODX Revolution to: niezawodność dla wielu różnych witryn, niezależnie od stopnia ich skomplikowania, globalne wsparcie specjalistów MODX z całego świata, jasno określone uprawnienia użytkownika oraz możliwość stosowania na urządzeniach mobilnych.
Programiści wolą MODX, gdyż mogą zaprojektować stronę internetową od podstaw. Mają do dyspozycji w pełni funkcjonalny systemem szablonów i dodatków. Ułatwiają one o wiele bardziej niż w WordPress, tworzenie nowych funkcjonalności witryny internetowej. Tak więc, jeśli chcesz by Twoje strony internetowe Wrocław były oryginalne i wyróżniały się niestandardowymi funkcjami, programiści będą mogli łatwiej to osiągnąć korzystając z MODX. Kolejną zaletą MODX jest interfejs użytkownika z prostym menu, który jest łatwy i intuicyjny w użyciu.

Kategorie

Internet i komputery - Pozycjonowanie stron
Internet i komputery - Tworzenie stron
Internet i komputery - Sklepy internetowe
Internet i komputery - Grafika
Internet i komputery - Hosting
Według lokalizacji - Dolnośląskie - Wrocław
Według domeny - Net.pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Strony internetowe, Sklepy internetowe, Pozycjonowanie stron, Seo grafika komputerowa, Logo

Wyróżnione strony

Strony MODx

Informacje

Numer ID strony: 10728/10286, Status strony: aktywna od 01/11/2021 20:32, Typ strony: wyróżniona od 03/04/2019 00:08, Data dodania: 03/04/2019 00:08, Data edycji: 31/10/2021 09:03, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 832

 Powrót  Drukuj