http://www.gornystudio.pl

Studio fryzur męskich Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio innowacyjne fryzjerstwo w najpiękniejszym wydaniu. W naszej ofercie znajdziesz fryzury wieczorowe, ślubne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w ścinaniu i modelowaniu włosów kobiecych i męskich. Zapewniamy najdoskonalsze preparaty pielęgnacyjne do włosów i kompetentnych fachowców, którzy chętnie zajmą się Twoimi włosami.
Fryzjer nie tylko obcina i układa włosy swoich Klientów. Prawdziwy profesjonalista podpowiada w której fryzurze i w jakim kolorze włosów będziesz wyglądać najlepiej. Wierzymy, że zmysł piękna jest w naszym fachu najważniejszy, stąd zatrudniamy profesjonalistów o oryginalnych pomysłach i świeżym spojrzeniu na fryzury. W toruńskim salonie fryzjerskim zawsze możesz liczyć na wspaniałe koncepcje i ciekawe stylizacje.
Zapraszamy do 4 fachowych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zatroszczy się o urodę Twoich włosów. Oferta obok standardowych usług fryzjerskich mieści także profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne poprawiające strukturę włosów. Wspólnie wyznaczamy nowoczesne kanony piękna. Zadbaj o swoje włosy w nowoczesny sposób i zamów termin wizyty w jednym z najbardziej rozpoznawalnych gabinetów fryzjerskich w województwie.

Kategorie

Uroda i zdrowie - Fryzury i włosy
Uroda i zdrowie - Salony fryzjerskie
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 10306/10097, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:38, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 13:12, Data dodania: 24/03/2017 11:14, Data edycji: 24/03/2017 13:13, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 679

 Powrót  Drukuj